Йдеться також про залучення в навчально-освітній процес світового інтелектуального потенціалу, встановлення між вишами різноманітних внутрішніх та зовнішніх інтеграційних зв'язків, підвищення теоретичної і практичної підготовки студентів, проведення спільних досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій тощо.
Як наголосив ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, ця угода має новаторський характер і свідчить про те, що різні за профілем, величиною і формою власності вищі навчальні заклади шукають і знаходять спільні точки дотику в намаганні забезпечити високий рівень своєї навчально-наукової діяльності, у реалізації положень нового закону України “Про вищу освіту”.
Ректор Львівського інституту менеджменту професор Мирон Янків підкреслив, що підписаний документ має стратегічне значення для обох ВНЗ. Він охоплює значний спектр співробітництва у найрізноманітніших сферах.
Очільники обох ВНЗ домовилися про формування спільної програми підготовки бакалаврів, розробку і впровадження консолідованих заходів з бізнес-освіти і підтримки бізнес-середовища (проведення на постійній основі різноманітних тренінгів, бізнес-модулів, семінарів, конференцій тощо).
Професор Мирон Янків нині є віце-президентом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ІСС). Ця міжнародна організація має своє представництво у понад 100 країнах світу. Це дозволить значно інтенсифікувати процеси інтеграції і Львівського інститут менеджменту, і Львівської політехніки, у європейський та світовий науково-освітній простір.