ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ8-ма Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2019" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


10 Виставка "Сhina international Logistic Technology and Services Expo" відбудеться з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Куньшань (провінція Цзянсу, КНР)

 освіта, ЛІМ, Китай, виставка, логістика

Детальніше...


Міжнародні виставки на перше півріччя 2019 р.

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Партнерство з ВНЗ
УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ: 2 ДИПЛОМИ ЗА 4 РОКИ НАВЧАННЯ!!!
 
 

 Мова іде про український і польський диплом державного зразка одночас. Отримання дипломів двох університетів в Україні до сьогодні було можливе або за умови впродовж 5 років здачі паралельно у двох закладах іспитів, або як мінімум 8 років навчання. ЛІМ дає можливість пройти навчання лише раз і отримати два дипломи одночасно.

    Якщо Ви поступаєте на перший курс, то варто прочитати
відповіді на найбільш задаванні запитання вступників під час зустрічі у ЛІМі

  Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові та ЛІМ, що співпрацюють в рамках "Програми „2½ плюс 1½” – нові можливості розвитку в рамках Європейського Союзу, розпочали реєстрацію заявок на навчання. Якщо Вам важливо отримати європейську освіту, вільно працювати і в Україні і за кордоном одразу після закінчення Інституту, отримати найсучасніші професії: менеджер у сфері туризму, економіст, маркетолог, управлінець (керівник) служби та інш.

          У чому полягає програма „2½ плюс 1½”?
     Маючи досвід у реалізації міжнародних проектів УІТМ і ЛІМ вирішили надати студентам зі Львова та України загалом можливість додаткового розвитку в рамках програми „2½ плюс 1½”, яка дозволить їм частину навчання пройти в ЛІМі, а частину в Польщі за взаємопогодженою програмою і отримати диплом українського державного і європейського зразка. Ця програма буде реалізовуватись за такими напрямами як: Економіка, Туризм та відпочинок та інші споріднені напрями.

Для батьків, які остерігаються відправляти свою дитину зразу після завершення школи на навчання за кордон, це є добрий шанс. Перший період навчання відбувається у Львові в ЛІМі, а після другого курсу вже більш самостійний СТУДЕНТ продовжує навчання у Польщі. 

  Детальніше про партнерство між ЛІМом і УІТМ за посиланням:
 
 
Даремський університет є партнером Львівського інституту менеджменту в спільних проектах з питань проведення тренінг-програм та навчальних курсів для представників малого та середнього бізнесу, які фінансує Британська Рада.

У період від 1998 р. до 1999 року проводився спільний проект Даремського університету і Львівського інституту менеджменту "Удосконалення курсу "Управління малим бізнесом" Львівського інституту менеджменту" за Програмою регіональних партнерських зв`язків для країн Східної Європи та Центральної Азії (REAP), який координувала Британська Рада. Проект надав можливість здійснити обмін між викладачами і працівниками Даремського університету та ЛІМу, розробити нові навчальні курси на програмі МДА та отримати методичну допомогу. Представлені матеріали – це досвід англійських колег, зокрема викладачів і консультантів Центру малого бізнесу Бізнес-школи Даремського університету.


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу триває вже шість років. Декан Лорас-коледжу, Роман Цяпало, навчає бізнес-етики студентів програми МДА інтенсивної та регулярної форми навчання в Інституті. Ще одним представником Лорас-коледжу, який викладав у ЛІМі, є Пітер Саймон – професор економіки. У ЛІМі п.Саймон викладав міжнародну торгівлю та предмети, які стосуються основ економіки. Така співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу допомагає розвиткові навчальних програм ЛІМу та сприяє обміну досвідом викладачів США та України.Львівський інститут менеджменту тривалий час контактує з Університетом Манітоби, Канада. Частиною програми Canada-CIS Management, спонсором якої був університет Манітоби, була участь представників Львівського інституту менеджменту в конференції з питань бізнес-освіти. Професор університету Манітоби п. Ю.Чучман викладає в ЛІМі для студентів МВА завдяки програмі "Реформа через знання" Асоціації університетів та коледжів Канади.
Професор Лоренс Гулд, Директор Центру міжнародної бізнес-освіти факультету менеджменту Університету Манітоби, є членом Міжнародної Спостережної Ради Львівського інституту менеджменту.Співпраця з Менор-коледжем розпочалася восени 1999 року під час стажування студентів ЛІМу у Філадельфії. Окремі студенти навчались за індивідуальними програмами стажування саме в Менор-коледжі. Студенти мали можливість спілкуватись із викладачами та студентами коледжу, обмінюватись досвідом та набувати нових знань. Сьогодні Львівський інститут менеджменту працює над розробленням спільного проекту з Менор-коледжем із дистанційного навчання на факультеті менеджменту та маркетингу (програма ВВА).Від 1998 року ЛІМ співпрацює з Відкритим університетом (Великобританія) у межах науково-дослідного проекту з розвитку дистанційного навчання. Львівський інститут менеджменту та Відкритий університет входять до складу Європейської групи Глобальної Університетської Системи (ГУС). Метою ГУСу є покращення навчального процесу та доступу до навчальних ресурсів для студентів різних країн світу. Організація також координує та підтримує національні та міжнародні регіональні системи, які будуть сприятимуть традиційним навчальним закладам, використовуючи новітні технології.У 1995 році започатковано співпрацю Львівського інституту менеджменту та університету Темпл. У межах Проекту інституційних партнерств за підтримки USIA створено Центр просування технологій ЛІМу, налагоджено співпрацю з викладачами з університетів Філадельфії, зокрема з університету Темпл.

Стажування студентів програми МДА у 1999 році в університеті Темпл – це продовження співпраці навчальних закладів. Студенти пройшли навчання, що його організували викладачі Університету, та мали індивідуальні цільові стажування в рекламній компанії "Rector Communications", страховій компанії "Reliance Standard Life Insurance Company", у компанії "CDnow", яка надає торговельні послуги через мережу Інтернет, у кредитній спілці "Самопоміч", також в інших компаніях.Вейнський державний університет (Детройт, США)
Впродовж тривалого часу ЛІМ співпрацює з Вейнським державним університетом (ВУ). Протягом останніх 8 років в Університеті стажувалися студенти програм МДА. Вейнський державний університет також отримав грант від USIA для партнерської співпраці. Завдяки гранту, який тривав два роки, українські професори отримали фінансову підтримку для викладання у США, а саме в Детройті. У межах цього проекту професори та викладачі також відвідали Львів і навчали студентів МДА Львівського інституту менеджменту та студентів університету "Львівська політехніка". Основними напрямками співпраці ЛІМу та ВУ є:

стажування студентів МДА;
обмін викладачами;
спільні дослідження.

За час співпраці 165 студентів пройшли стажування у Вейнському державному університеті та в компаніях "Ford Motor Company", "Plastipak", Торгово-промисловій палаті Warren, Українській Кредитній Спілці.
 
 

Новини та новинки


  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

29 РОКІВ !!!ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2019 рік!

менеджмент, маркетинг, стажування, ЛІМ, DAAD

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2019 р.

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":АНКЕТУВАННЯ 2019 р. «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»


науково-педагогічні працівники: https://bit.ly/2Gtknki
студенти: https://bit.ly/2VcjqGw

Інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною і анонімною.


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, освіта, ЗНО,

Детальніше про Зустрічі ...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську - учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Research and Innovation» (27.02 2019 р. м. Нью-Йорк (США))

менеджмент, маркетинг, магістр, Нью-Йорк, ЛІМ, освіта

Дивитись тут:

а ще як учасницю Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні наукові погляди на економічні механізми стимулювання соціально-економічного розвитку» (16.02.2019) з отриманням престижного Сертифікату

маркетинг, менеджмент, магістр, гроші, електронні гроші, ЛІМ

Дивитись тут:


оренда, нерухомість, бізнес, тренінг, менеджмент


Детальніше...


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2019

менеджмент, маркетинг

Детальніше...


У Львівському інституті менеджменту відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт (2019 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD
на навчальну поїздку до Німеччини (2019 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Детальніше...


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


Студенти разом з викладачем німецької мови Ivanna Hryniuk відвідали фільм "Der junge Karl Marx"

менеджмент, маркетинг, німецька мова, студенти, ЛІМ

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

НОВООБРАНОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія


менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів першого курсу Львівського інституту менеджменту розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині (червень, 2018 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2019 році


Детальніше...


Студент одержав іменний грант Івана Васюника (голова Наглядової ради ЛІМу)

грант, Васюник, стипендія, навчання

Детальніше...


Вручення іменного гранту Івана Запотічного (випускник Бізнес-школи ЛІМу, засновник ПП "Лео Кераміки")

сертифікат, стипендія, грант, внз, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


Спільний українсько-німецький семінар "Біженці та мігранти, як виклик для суспільства".

українсько-німецький семінар

Детальніше...


Колектив ЛІМу щиро вітає науковців Інституту з одержанням "Дипломів лауреатів обласної премії..." за значні наукові досягнення

світлина із сайту OntarioColleges.ca

Детальніше...


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "громадянське суспільство", "феномен влади", "державний менеджмент" тощо...

менеджмент, Україна, політика, влада, управління, реформи, ЛІМ

Дивитися тут...


БАНЕРИ