ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            



НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ



Європейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en




10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Партнерство з ВНЗ
УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ: 2 ДИПЛОМИ ЗА 4 РОКИ НАВЧАННЯ!!!
 
 

 Мова іде про український і польський диплом державного зразка одночас. Отримання дипломів двох університетів в Україні до сьогодні було можливе або за умови впродовж 5 років здачі паралельно у двох закладах іспитів, або як мінімум 8 років навчання. ЛІМ дає можливість пройти навчання лише раз і отримати два дипломи одночасно.

    Якщо Ви поступаєте на перший курс, то варто прочитати
відповіді на найбільш задаванні запитання вступників під час зустрічі у ЛІМі

  Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові та ЛІМ, що співпрацюють в рамках "Програми „2½ плюс 1½” – нові можливості розвитку в рамках Європейського Союзу, розпочали реєстрацію заявок на навчання. Якщо Вам важливо отримати європейську освіту, вільно працювати і в Україні і за кордоном одразу після закінчення Інституту, отримати найсучасніші професії: менеджер у сфері туризму, економіст, маркетолог, управлінець (керівник) служби та інш.

          У чому полягає програма „2½ плюс 1½”?
     Маючи досвід у реалізації міжнародних проектів УІТМ і ЛІМ вирішили надати студентам зі Львова та України загалом можливість додаткового розвитку в рамках програми „2½ плюс 1½”, яка дозволить їм частину навчання пройти в ЛІМі, а частину в Польщі за взаємопогодженою програмою і отримати диплом українського державного і європейського зразка. Ця програма буде реалізовуватись за такими напрямами як: Економіка, Туризм та відпочинок та інші споріднені напрями.

Для батьків, які остерігаються відправляти свою дитину зразу після завершення школи на навчання за кордон, це є добрий шанс. Перший період навчання відбувається у Львові в ЛІМі, а після другого курсу вже більш самостійний СТУДЕНТ продовжує навчання у Польщі. 

  Детальніше про партнерство між ЛІМом і УІТМ за посиланням:
 
 
Даремський університет є партнером Львівського інституту менеджменту в спільних проектах з питань проведення тренінг-програм та навчальних курсів для представників малого та середнього бізнесу, які фінансує Британська Рада.

У період від 1998 р. до 1999 року проводився спільний проект Даремського університету і Львівського інституту менеджменту "Удосконалення курсу "Управління малим бізнесом" Львівського інституту менеджменту" за Програмою регіональних партнерських зв`язків для країн Східної Європи та Центральної Азії (REAP), який координувала Британська Рада. Проект надав можливість здійснити обмін між викладачами і працівниками Даремського університету та ЛІМу, розробити нові навчальні курси на програмі МДА та отримати методичну допомогу. Представлені матеріали – це досвід англійських колег, зокрема викладачів і консультантів Центру малого бізнесу Бізнес-школи Даремського університету.


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу триває вже шість років. Декан Лорас-коледжу, Роман Цяпало, навчає бізнес-етики студентів програми МДА інтенсивної та регулярної форми навчання в Інституті. Ще одним представником Лорас-коледжу, який викладав у ЛІМі, є Пітер Саймон – професор економіки. У ЛІМі п.Саймон викладав міжнародну торгівлю та предмети, які стосуються основ економіки. Така співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу допомагає розвиткові навчальних програм ЛІМу та сприяє обміну досвідом викладачів США та України.



Львівський інститут менеджменту тривалий час контактує з Університетом Манітоби, Канада. Частиною програми Canada-CIS Management, спонсором якої був університет Манітоби, була участь представників Львівського інституту менеджменту в конференції з питань бізнес-освіти. Професор університету Манітоби п. Ю.Чучман викладає в ЛІМі для студентів МВА завдяки програмі "Реформа через знання" Асоціації університетів та коледжів Канади.
Професор Лоренс Гулд, Директор Центру міжнародної бізнес-освіти факультету менеджменту Університету Манітоби, є членом Міжнародної Спостережної Ради Львівського інституту менеджменту.



Співпраця з Менор-коледжем розпочалася восени 1999 року під час стажування студентів ЛІМу у Філадельфії. Окремі студенти навчались за індивідуальними програмами стажування саме в Менор-коледжі. Студенти мали можливість спілкуватись із викладачами та студентами коледжу, обмінюватись досвідом та набувати нових знань. Сьогодні Львівський інститут менеджменту працює над розробленням спільного проекту з Менор-коледжем із дистанційного навчання на факультеті менеджменту та маркетингу (програма ВВА).



Від 1998 року ЛІМ співпрацює з Відкритим університетом (Великобританія) у межах науково-дослідного проекту з розвитку дистанційного навчання. Львівський інститут менеджменту та Відкритий університет входять до складу Європейської групи Глобальної Університетської Системи (ГУС). Метою ГУСу є покращення навчального процесу та доступу до навчальних ресурсів для студентів різних країн світу. Організація також координує та підтримує національні та міжнародні регіональні системи, які будуть сприятимуть традиційним навчальним закладам, використовуючи новітні технології.



У 1995 році започатковано співпрацю Львівського інституту менеджменту та університету Темпл. У межах Проекту інституційних партнерств за підтримки USIA створено Центр просування технологій ЛІМу, налагоджено співпрацю з викладачами з університетів Філадельфії, зокрема з університету Темпл.

Стажування студентів програми МДА у 1999 році в університеті Темпл – це продовження співпраці навчальних закладів. Студенти пройшли навчання, що його організували викладачі Університету, та мали індивідуальні цільові стажування в рекламній компанії "Rector Communications", страховій компанії "Reliance Standard Life Insurance Company", у компанії "CDnow", яка надає торговельні послуги через мережу Інтернет, у кредитній спілці "Самопоміч", також в інших компаніях.



Вейнський державний університет (Детройт, США)
Впродовж тривалого часу ЛІМ співпрацює з Вейнським державним університетом (ВУ). Протягом останніх 8 років в Університеті стажувалися студенти програм МДА. Вейнський державний університет також отримав грант від USIA для партнерської співпраці. Завдяки гранту, який тривав два роки, українські професори отримали фінансову підтримку для викладання у США, а саме в Детройті. У межах цього проекту професори та викладачі також відвідали Львів і навчали студентів МДА Львівського інституту менеджменту та студентів університету "Львівська політехніка". Основними напрямками співпраці ЛІМу та ВУ є:

стажування студентів МДА;
обмін викладачами;
спільні дослідження.

За час співпраці 165 студентів пройшли стажування у Вейнському державному університеті та в компаніях "Ford Motor Company", "Plastipak", Торгово-промисловій палаті Warren, Українській Кредитній Спілці.
 
 

Новини та новинки

 менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина
менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


     Лекція професора з Швеції
   п. Генріка Барта (Henrik Barth)
     для студентів магістратури
              12.12.2024 року

(Детальніше)

     Участь в урочистостях
     в Києві 16.11.2024 року


(Детальніше)


Навчальна поїздка осінніми
Карпатами 25-27.10.2024 року


(Детальніше)


Зустріч з підприємцем


(Детальніше)




Академія вступу студентів-
магістрів у ЛІМ 02.10.2024


(Детальніше)


Навчально-пізнавальна
поїздка на підприємство
Львівщини та екскурсія
до замків Золотої Підкови
30.09.2024


(Детальніше)


      Екскурсія містом Лева
               19.09.2024


(Детальніше)


    Знайомство зі службою
          ДСНС 18.09.2024

(Детальніше)


Тиждень  ЧЕСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
 у Львові   17-22 вересня 2024

(Детальніше)


          Співчуття родині

 

(Детальніше)


   Навчально-пізнавальна
       поїздка 03.09.2024

бакалавр

(Детальніше)


  Посвята у студенти - 2024

бакалавр

(Детальніше)


Вручення дипломів бакалаврам
                червень 2024

(Детальніше)


  Переговори про співпрацю

(Детальніше)


            Домовленість
          про можливість
       організації практик

(Детальніше)


          Стажування 2023


(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
          та викладачів ЛІМу
               до Німеччини

(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
                        2019

(Детальніше)

БАНЕРИ