ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2021" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2021" проходитиме з 15 по 17 березня 2021 р. у м. Доха (Катар)

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 

 

Збільшити шрифт

Партнерство з ВНЗ
УНІКАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ: 2 ДИПЛОМИ ЗА 4 РОКИ НАВЧАННЯ!!!
 
 

 Мова іде про український і польський диплом державного зразка одночас. Отримання дипломів двох університетів в Україні до сьогодні було можливе або за умови впродовж 5 років здачі паралельно у двох закладах іспитів, або як мінімум 8 років навчання. ЛІМ дає можливість пройти навчання лише раз і отримати два дипломи одночасно.

    Якщо Ви поступаєте на перший курс, то варто прочитати
відповіді на найбільш задаванні запитання вступників під час зустрічі у ЛІМі

  Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові та ЛІМ, що співпрацюють в рамках "Програми „2½ плюс 1½” – нові можливості розвитку в рамках Європейського Союзу, розпочали реєстрацію заявок на навчання. Якщо Вам важливо отримати європейську освіту, вільно працювати і в Україні і за кордоном одразу після закінчення Інституту, отримати найсучасніші професії: менеджер у сфері туризму, економіст, маркетолог, управлінець (керівник) служби та інш.

          У чому полягає програма „2½ плюс 1½”?
     Маючи досвід у реалізації міжнародних проектів УІТМ і ЛІМ вирішили надати студентам зі Львова та України загалом можливість додаткового розвитку в рамках програми „2½ плюс 1½”, яка дозволить їм частину навчання пройти в ЛІМі, а частину в Польщі за взаємопогодженою програмою і отримати диплом українського державного і європейського зразка. Ця програма буде реалізовуватись за такими напрямами як: Економіка, Туризм та відпочинок та інші споріднені напрями.

Для батьків, які остерігаються відправляти свою дитину зразу після завершення школи на навчання за кордон, це є добрий шанс. Перший період навчання відбувається у Львові в ЛІМі, а після другого курсу вже більш самостійний СТУДЕНТ продовжує навчання у Польщі. 

  Детальніше про партнерство між ЛІМом і УІТМ за посиланням:
 
 
Даремський університет є партнером Львівського інституту менеджменту в спільних проектах з питань проведення тренінг-програм та навчальних курсів для представників малого та середнього бізнесу, які фінансує Британська Рада.

У період від 1998 р. до 1999 року проводився спільний проект Даремського університету і Львівського інституту менеджменту "Удосконалення курсу "Управління малим бізнесом" Львівського інституту менеджменту" за Програмою регіональних партнерських зв`язків для країн Східної Європи та Центральної Азії (REAP), який координувала Британська Рада. Проект надав можливість здійснити обмін між викладачами і працівниками Даремського університету та ЛІМу, розробити нові навчальні курси на програмі МДА та отримати методичну допомогу. Представлені матеріали – це досвід англійських колег, зокрема викладачів і консультантів Центру малого бізнесу Бізнес-школи Даремського університету.


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу триває вже шість років. Декан Лорас-коледжу, Роман Цяпало, навчає бізнес-етики студентів програми МДА інтенсивної та регулярної форми навчання в Інституті. Ще одним представником Лорас-коледжу, який викладав у ЛІМі, є Пітер Саймон – професор економіки. У ЛІМі п.Саймон викладав міжнародну торгівлю та предмети, які стосуються основ економіки. Така співпраця Львівського інституту менеджменту та Лорас-коледжу допомагає розвиткові навчальних програм ЛІМу та сприяє обміну досвідом викладачів США та України.Львівський інститут менеджменту тривалий час контактує з Університетом Манітоби, Канада. Частиною програми Canada-CIS Management, спонсором якої був університет Манітоби, була участь представників Львівського інституту менеджменту в конференції з питань бізнес-освіти. Професор університету Манітоби п. Ю.Чучман викладає в ЛІМі для студентів МВА завдяки програмі "Реформа через знання" Асоціації університетів та коледжів Канади.
Професор Лоренс Гулд, Директор Центру міжнародної бізнес-освіти факультету менеджменту Університету Манітоби, є членом Міжнародної Спостережної Ради Львівського інституту менеджменту.Співпраця з Менор-коледжем розпочалася восени 1999 року під час стажування студентів ЛІМу у Філадельфії. Окремі студенти навчались за індивідуальними програмами стажування саме в Менор-коледжі. Студенти мали можливість спілкуватись із викладачами та студентами коледжу, обмінюватись досвідом та набувати нових знань. Сьогодні Львівський інститут менеджменту працює над розробленням спільного проекту з Менор-коледжем із дистанційного навчання на факультеті менеджменту та маркетингу (програма ВВА).Від 1998 року ЛІМ співпрацює з Відкритим університетом (Великобританія) у межах науково-дослідного проекту з розвитку дистанційного навчання. Львівський інститут менеджменту та Відкритий університет входять до складу Європейської групи Глобальної Університетської Системи (ГУС). Метою ГУСу є покращення навчального процесу та доступу до навчальних ресурсів для студентів різних країн світу. Організація також координує та підтримує національні та міжнародні регіональні системи, які будуть сприятимуть традиційним навчальним закладам, використовуючи новітні технології.У 1995 році започатковано співпрацю Львівського інституту менеджменту та університету Темпл. У межах Проекту інституційних партнерств за підтримки USIA створено Центр просування технологій ЛІМу, налагоджено співпрацю з викладачами з університетів Філадельфії, зокрема з університету Темпл.

Стажування студентів програми МДА у 1999 році в університеті Темпл – це продовження співпраці навчальних закладів. Студенти пройшли навчання, що його організували викладачі Університету, та мали індивідуальні цільові стажування в рекламній компанії "Rector Communications", страховій компанії "Reliance Standard Life Insurance Company", у компанії "CDnow", яка надає торговельні послуги через мережу Інтернет, у кредитній спілці "Самопоміч", також в інших компаніях.Вейнський державний університет (Детройт, США)
Впродовж тривалого часу ЛІМ співпрацює з Вейнським державним університетом (ВУ). Протягом останніх 8 років в Університеті стажувалися студенти програм МДА. Вейнський державний університет також отримав грант від USIA для партнерської співпраці. Завдяки гранту, який тривав два роки, українські професори отримали фінансову підтримку для викладання у США, а саме в Детройті. У межах цього проекту професори та викладачі також відвідали Львів і навчали студентів МДА Львівського інституту менеджменту та студентів університету "Львівська політехніка". Основними напрямками співпраці ЛІМу та ВУ є:

стажування студентів МДА;
обмін викладачами;
спільні дослідження.

За час співпраці 165 студентів пройшли стажування у Вейнському державному університеті та в компаніях "Ford Motor Company", "Plastipak", Торгово-промисловій палаті Warren, Українській Кредитній Спілці.
 
 

Новини та новинки

  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ мережа

ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

  30 РОКІВ !!!


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2021

магістр, менеджмент, маркетинг, освіта, бізнес, Бізнес_адміністрування, Менеджмент_організацій

Детальніше...


вакансія, менеджмент, маркетинг

Інформуємо, що на офіційній сторінці ДОН ЛОДА "Освіта Львівщини" функціонує рубрика "Вакансії"


Захист магістерських робіт (2021 р.)

магістр, менеджмент, маркетинг, МВА, бізнес, адміністрування

Детальніше...


КОНКУРС для студентів 1-3 курсів денної форми навчання ЛІМу (2021 р.)

Конкурс, стипендія, менеджмент, маркетинг, освіта, студенти, ЛІМ

Детальніше...


У зв'язку з пандемією COVID-19 навчальну поїздку до Німеччини від DAAD перенесено на літо 2021 р.

менеджмент, маркетинг, освіта, Німеччина, грант, DAAD

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу: продовжено Програму стажування у Німеччині на 2021 р.!

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес, студенти

Детальніше...


30-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

менеджмент, маркетинг, освіта, ювілей


Вітаємо Діану Крук - студентку 3-го курсу ЛІМу, яка отримала Сертифікат за участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу» (2020) бізнес-тренера Олександра Шабетніка

менеджмент, маркетинг, бізнес, SOVA, ЛІМ

Детальніше...


Вітаємо Ольгу Василівну Гнилянську к.е.н. та студентів В. Концур та Р. Коченаша – студентів 3-го курсу ЛІМ – учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, праця, студенти, конференція

Детальніше...


Для Випускників ЛІМу

еджмент, маркетинг, магістратура, докторантура

Детальніше...


Вітаємо студентку ІІІ курсу - Ірину Павленко з отриманням

Сертифікату володіння німецькою мовою

менеджмент, маркетинг, німецька мова

Детальніше...


Зустріч з студентами першого курсу

менеджмент, маркетинг, освіта, знання, студенти, першокурсник, ЛІМ, LIM

Детальніше...


З 12 березня 2020 р. у Львівському інституті менеджменту запроваджено карантин

НАКАЗ № 31 ВІД 23.04.2020 р.


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2021 р.

Детальніше...


ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ!

Детальніше...


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Тріерської Вищої школи (Кампус Біркенфельд, Німеччина)

ЛІМ.ю менеджмент, маркетинг, технології, бізнес, Біркенфельд, Тріер, Німеччина,

Детальніше...


Запрошуємо Вас до участі в Міжнародному науковому проекті між вищими навчальними закладами України та Німеччини.

Вакансія: координатор проекту в Німеччині

вакансія, менеджмент, марентинг, ЛІМ, проект, Німеччина

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28.11.2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

ІТ-індустрія, менеджмент, маркетинг, конференція, семінар

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджер, маркетолог, фінансист, консультант

Детальніше...


ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА

менеджмент, маркетинг, ЛОДА, ЛІМ, премія,

Детальніше...

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=email
Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=emai

Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка (Жовква, Крехівський монастир (2019 р.))

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Вітаємо к.е.н. О.В. Гнилянську – учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Global marketing: analysis and challenges of our time», м. Батумі (Грузія), з отриманням престижного Сертифікату (2019).


Дивитись тут:


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови"

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, проф. М. Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

брала участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу»
БАНЕРИ