ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини - 2019


Навчальна поїздка студентів ЛІМу до Німеччини

під егідою Німецької служби академічних обмінів (DAAD)


   У другій половині січня 2019 року відбулася навчальна поїздка студентів та викладачів ЛІМу до Німеччини, під час якої відбулося ряд зустрічей в німецьких університетах, державних установах та в різних фірмах.

   Перше знайомство з німецькими навчальними закладами відбулося в кампусі «Біркенфельд» Тріерської вищої школи, який входить у п’ятірку найсучасніших кампусів світу. Спеціально для групи з України прочитав лекцію декан факультету менеджменту охорони навколишнього середовища проф. др. Клаус Геллінґ. У міжнародному відділі студенти отримали вичерпні відповіді про особливості навчання за різними програмами у Біркенфельді. Під час екскурсії кампусом було продемонстровано найсучасніші енергоефективні технології, які застосовуються для експлуатації навчальних приміщень.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
    

   Інтенсивною та плідною була зустріч у Саарландському університеті (м. Саарбрюкен), де відбулося ряд заходів – спільні семінари, презентації навчальних програм, зустріч зі студентами, дискусії. За участі ректора ЛІМу проф. М. Янківа та керівників програм МВА Саарландського університету проф. Бастіана Попа та керівником Інституту Європи п. Матільди Мюлер Булабоїс було обговорено шляхи проведення подальших спільних навчальних програм та модулів для слухачів програми МБА обидвох навчальних закладів, як в Україні, так і в Німеччині, а також шляхи реалізації спільної програми «Подвійний диплом».

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

   Вже стало доброю традицією кількох останніх років, що під час перебування студентів ЛІМу у Тріерському університеті, проф. кафедри менеджменту др. Бйорн Блок проводить нашим студентам лекцію з особливостей заснування та функціонування малих та середніх підприємств у Німеччині, питома вага яких зараз становить більше 90 %, що свідчить про оптимальну структуру німецької економіки.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

    До складу Тріерського університету входить всесвітньовідомий Інститут охорони навколишнього середовища та технічного права з яким ЛІМ співпрацює з 2007 року. Під час зустрічі з керівництвом та працівниками інституту було презентовано основні завдання інституту та наукові напрями над якими працює інститут. Зокрема, директор інституту проф. Петер Рейф розповів про особливості впровадження екологічних та технічних стандартів у ЄС та ін.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA   Під час візитів до вище згаданих навчальних закладів, а також до Боннського, Зіґенського та Дортмундського університетів наша делегація, окрім офіційних візитів, мала також можливість відвідати бібліотеки, лабораторії, навчальні комплекси, ознайомитися з особливостями функціонування студентських організацій та взяти участі у ряді дискусій як з викладачами так і безпосередньо зі студентами німецьких ВНЗ.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер


   Другою важливою складовою поїздки до Німеччини стало ознайомлення з особливостями менеджменту на німецьких підприємствах, зокрема на всесвітньовідомому виробнику пластмас «SIMONA». Під час презентації, а також екскурсії виробничими приміщеннями представники ЛІМу отримали відповіді на питання не лише про методи управлінських рішень та концепцію розвитку даного підприємства, а також про маркетологічні кроки та рішення для просування продукції від «SIMONA» на світовому ринку.

 
         менеджмент, SIMONA, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти
       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,


   Делегація ЛІМу довідалась на Ідар-Оберштайнській ярмарці про специфіку проведення відкритих та закритих виставок, юридичні тонкощі, особливості охорони та страхування дороговартісних предметів. Керівник виставкової фірми др. Кай Уве Гілле під час демонстрації ярмаркових площ зазначив, що за більш як десятилітній період після її відкриття, ярмарка стала впізнаваною у світі. Особливою гордістю є щорічне проведення закритої спеціалізованої виставки дорогоцінного каміння, вартість експонатів якої сягає 1,5 млрд. євро.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA    
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA     
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   З практичними аспектами функціонування сучасної біржі цінних паперів, правилами та особливостями торгівлі на ній студенти мали можливість довідатися на Дюссельдорфській біржі.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   Важливою складовою поїздки до Німеччини було ознайомлення з функціонуванням федеральних органів влади та органів місцевого самоврядування. Завдяки візитові до Біркенфельдської районної ради, було структуровано знання про повноваження та відповідальність на місцевому рівні органів влади. На прикладі співпраці з Китаєм було продемонстровано слабкі та сильні сторони інвестиційних проектів щодо розвитку регіону. Окрему увагу було сфокусовано на природоохоронний менеджмент регіону.

   Під час візиту до Бону було поглиблено знання про післявоєнну історію Німеччини, особливості функціонування федеральних органів влади тощо. Оскільки Бонн був тривалий час столицею Німеччини, то там продовжують функціонувати ряд федеральних установ та центральних офісів великих концернів, міжнародних інституцій та організацій. Студенти дізналися про особливості перенесення столиці Німеччини до Берліну та співіснування цих двох міст на сьогодні.


   З культурно-історичними надбаннями Німеччини була добра нагода ознайомитися при відвідинах більш як десяти великих та малих міст (Ідар-Оберштайн, Саарбрюкен, Тріер, Бонн, Дортмунд, Дюссельдорф, Берлін та ін.), замків музеїв (зокрема Дрезденської картинної галереї) та ін.


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, Бундестаг

   У вільний час студенти також відвідали одну з найбагатших держав світу Люксембург, де познайомилися з особливостями розвитку економіки у післявоєнний період та її переорієнтації в 70-80 рр. ХХ ст. з промислової сфери, на сферу обслуговування, особливо у банківському секторі та розвиток інноваційних виробництв.Вітаємо студентів ЛІМу

з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини

     У період з 19.01 по 31.01.2019 р. відбулася навчальна поїздка студентів Львівського інституту менеджменту до Німеччини. Під час поїздки було відвідано декілька університетів, завод «Simona AG», біржу дорогоцінного каміння, фондову біржу, виставкові зали у Лейпцігу та Ідар-Оберштейні, Ландтаг Землі Північна-Вестфалія, міську раду Дортмундта, районну раду Біркенфельда та ряд інших об’єктів (всього близько 20 візитів). Основні міста під час поїздки – Дрезден, Саарбрюкен, Ідар-Оберштайн, Кірн, Лімбург, Дортмунд, Дюсельдорф, Бонн, Тріер, Люксембург, Берлін.


менеджмент, маркетинг, магістр

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти


ІНФОРМАЦІЯ про НАВЧАЛЬНУ ПОЇЗДКУ:

   Ректор Львівського інституту менеджменту проф.  Мирон Янків та керівник Українсько-німецького центру В. Миронюк ( Vasyl Myronyuk ) разом з магістрами ЛІМу під час відвідування Тріерського університету слухали на кафедрі підприємництва лекцію проф. Йорна Блока на тему «Функціонування сімейних підприємств у Німеччині», а також мали зустріч з керівником інституту проф Др. Петером Реіфем та співробітниками  Інституту охорони навколишнього середовища та технічних стандартів (IUTR) у Тріері.

   Такі навчально-ознайомчі поїздки у Німеччину – це нові практичні знання та досвід, які надихатимуть на здійснення прогресивних проектів і надалі.

https://www.uni-trier.de/index.php?id=7283


Навчальну поїздку для студентів в Німеччину сплановано під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя

(каб.204, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )

Познайомитися з матеріалами поїздки 2018 року можна тут...

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ПРИВЕДИ ДРУГА

менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)
Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ