ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2016 (продовження)

 

    Враховуючи складні енергетичні проблеми в Україні, забезпечення ТЕЦ вугіллям, студенти МВА-програми відвідали у м. Ліппендорфі електростанцію, що працює на бурому вугіллі та належить до групи Vattenfall AG, де їм було представлено основні принципи менеджменту на підприємстві та особливості роботи вугільних електростанцій.

Німеччина, стажування, грант, mba, магістр                      ЄС, магістри, стажування, грант, mba, Бізнес-школа

    Відбулася офіційна зустріч делегації Львівського інституту менеджменту у мерії м. Дортмунда. З роботою відділу економічного розвитку міста ознайомив його керівник Штефан Ролінггоф, який поінформував про структурні зміни у місті за останні 30 років. Цей приклад надзвичайно цікавий для подальшого розвитку м. Львова, так як м. Дортмунд із гірничо-видобувного за цей час перетворилося на сучасне інноваційно-модернове місто. Були презентовані напрями перетворення міста у привабливу агломерацію.

грант, mba, ЄС, магістри, Бізнес-школа ЛІМу

    Під час офіційної зустрічі з депутатом Штефаном Генріхом Бергером від СДП (Партія Ангели Меркель) у Ландтазі Землі Північна Вестфалія, стажерів проінформовано про економічну, культурну та політичну ситуацію в регіоні. Члени української делегації мали змогу взяти участь у засіданні парламенту Землі Північна Вестфалія.

країни ЄС, Німеччина, грант, mba? Бізнес-школа                       грвнти, Німеччина, країни ЄС, стажування, магістр

   Надзвичайно важливим стало відвідування студентами Дюссельдорфської біржі, де вони були ознайомлені з правилами та особливостями біржової торгівлі, що особливо важливо для вивчення дисциплін, пов’язаних із маркетингом.

стажування, гранти, ЄС, mba, Бізнес-школа, ЛІМ

Боннська школа економіки, стажування, магістри, mba

 

    У Боннському університеті на групу зі Львова чекала насичена програма. Перша зустріч відбулася у всесвітньовідомій Боннській школі економіки (Bonn Graduate School of Economics). Було представлено сучасні концепції розвитку економічної науки. З навчальними програмами школи ознайомила др. Альтенбург.

стажування, країни ЄС, магістри, ЛІМ, Нобель

 

 

    Надзвичайно цікавим було практичне заняття у Лабораторії експериментальних досліджень під керівництвом др. Гольдера Ґерхарда (почесний керівник Лабораторії, лауреат Нобелівської премії проф. Рейнхард Зельтен). На прикладах показано, як добитися точних макро- чи мікроекономічних прогнозів як для підприємства так і для держави.

 

 

магістри, mba, ЛІМ, макроекономіка, Бізнес-школа                     Німеччина, стажування, країни ЄС, mba, бізнес-школа                     магістр, вища освіта, стажування, ЄС, мікроекономікастажування, магістратура, ЛІМ, Бізнес-школа, Бонн, ЄС

 

   Студенти Львівського інституту менеджменту відвідали музей історії післявоєнної Німеччини, що дало змогу більш детально ознайомитися з післявоєнним розвитком економіки та політичного життя двох Німеччин – ФРН та НДР, а також з проблемами та труднощами після їх об’єднання в єдину державу.

 

 

магістри, бізнес-школа, ЛІМ, Тріер, Люксембург, виноробство

 

   Магістри МВА відвідали найстаріше місто Німеччини Тріер та столицю Люксембургу. Порта Нігра, кафедральний собор, амфітеатр, Каізертерми справили незабутні враження на студентів. Історія та культура виноробства в Німеччині була головною темою під час екскурсії долиною Мозеля.

 

 

стажування, ЄС, грант, mba, бізнес-школа, менеджмент      стажування, бізнес-школа ЛІМу, освіта, Німеччина, ЄС     освіта, магістратура, менеджмент, бізнес-адміністрування, внз

    Торгово-промислову палату Тріеру представив магістрам керівник п. Швінд. Дана Палата налічує 28688 підприємств. Основні завдання, правила функціонування та особливості членства в торгово-промисловій Палаті – це основні питання які піднімалися під час зустрічі. Також обговорювалися можливості співпраці даної Палати з українськими торгово-промисловими палатами.

магістр, mba, Львівський інститут менеджменту, освіта                         mba, торгово-промислова палата, вища освіта

    В Інституті охорони навколишнього середовища та технічного права (м. Тріер) студентів привітав один з директорів інституту проф. Реіфф, після чого співробітники прочитали декілька лекцій для наших студентів з актуальних проблем в сфері менеджменту охорони довкілля в ЄС.

 

стажування, охорона навколишнього середовища, вища освіта                 Бізнес-школа ЛІМу, стажування, грант, вища освіта, менеджмент

    Про заснування та ведення сімейних підприємств у Німеччині детально розповів під час лекції проф. Йорн Блок, який працює на факультеті економіки Тріерського університету. Особливу увагу приділено особливостям реєстрації підприємств у Німеччині іноземцями та не громадянами Німеччини.

сімейний бізнес, лекції, менеджмент, вища освіта                                                             стажування, Львівський інститут менеджменту, Німеччина

 

стажування, Тріер, грант, менеджмент, mba

 

    На завершення перебування у Тріерському університеті відбулася зустріч з представником міжнародного відділу Піотром Вознічкою, який ознайомив з навчальними програмами вищого навчального закладу, можливостями навчання для іноземців та перспективою співпраці між Львівським інститутом менеджменту та Тріерським університетом.

 

 

стажування, бінес-школа ЛІМу, країни ЄС, вища освіта,    

    Групу студентів ЛІМу урочисто приймали у районній адміністрації Біркенфельду. З привітальним словом виступив голова районної ради Біркенфельду п. Матіас Шнейдер. Керівник відділу економіки Міхаель Діетц презентував проект «Oak Garden – Zukunft China?», який реалізовується на території району спільно з китайським інвестором. Оскільки велику частину району займає військовий полігон, то основну увагу адміністрація приділяє питанню охорони навколишнього середовища. Нещодавно створено національний парк «Ґюнсрюк-Гохвальд» і значну увагу зараз приділяють розвитку туризму, про що розповів керівник парку др. Гаральд Еґіді.

стажування, міжнародна співпраця Львівського інституту менеджменту

Німеччина, стажування, гранти, країни ЄС

 

    З концепцією застосування альтернативної енергії група познайомилися в Кампусі Біркенфельду, де кожен клаптик вільної території використовується для отримання енергії, яка йде на потреби університету. Професори та викладачі університету провели для наших студентів цикл лекцій з актуальних питань менеджменту.

 

 

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес-школа             стажування, грант, вища освіта, менеджмент, маркетинг         Німеччина, маркетинг, вища освіта, освіта для дорослих

вища освіта, стажування, діаманти, Німеччина, біржа   
 
    На Біржі діамантів та дорогоцінного каміння в Ідар-Оберштейні члени української делегації ознайомилися з тонкощами ведення специфічної біржової діяльності. Президент Йохен Мюллєр розповів про історію обробки дорогоцінного каміння у Ідар-Оберштайні та заснування біржі. Керуючий директор Йорг Ліндеман продемонстрував порядок торгів та формування пропозицій на біржі. По завершенні офіційної частини на біржі, студенти оглянули експозицію музею дорогоцінного каміння, в якому знаходиться 95% видів відомих людині зразків дорогоцінного каміння.
 
 
діаманти, mba, бізнес-школа, стажування, Львівський інститут менеджменту             діаманти, стажування, Львівський інститутут менеджменту             внз, стажування, музей, внз, вища освіта, Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту
 
 

стажування, виствки, ярмарка, Німеччина, країни ЄС

 

   Керівник нової  п. Гілль провів студентам екскурсію виставковими площами та розповів про особливості виставкової діяльності. Зокрема він зазначив, що маркетингові заходи щодо розвитку виставкової діяльності, які були здійсненні протягом останніх десяти років, принесли позитивні результати.

 

 

Німеччина, стажування, ярмарки, виствковий центр, Львівський інститут менеджменту     стажування, ЄС, виставки, магістри, mba, Бізнес-школа ЛІМу   ярмарка, виставка, ЄС, вища освіта, магістр, менеджмент   

  

    На заводі SIMONA в Кірні для студентів ЛІМу була організована цікава дискусія стосовно розвитку підприємства та просування його продукції у світі. По завершенні дискусії студентам показали весь процес виготовлення даної продукції.

 

стажування, Німеччина, ЄС, навчання, магістри, вища освіта                     грант, Німеччина, ЄС, магістри, mba, бізнес-школа                 стажування, магістри, mba, Львівський інститут менеджменту

    Стажування до Німеччини – це практичні знання і досвід, що допомагатимуть і надихатимуть у майбутньому на здійснення прогресивних проектів.

    Стажування магістрів МВА-програми проведено під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204,  myr_vas2@hotmail.com)

 

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ПРИВЕДИ ДРУГА

менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               БАКАЛАВРАМ

(Детальніше)


             ДЕРЖІСПИТ

(Детальніше)


        ЗАХИСТ ПРАКТИКИ

(Детальніше)


       ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
              МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)
Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ