ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ9 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2020" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


Міжнародні виставки (2020 р.)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2016 (продовження)

 

    Враховуючи складні енергетичні проблеми в Україні, забезпечення ТЕЦ вугіллям, студенти МВА-програми відвідали у м. Ліппендорфі електростанцію, що працює на бурому вугіллі та належить до групи Vattenfall AG, де їм було представлено основні принципи менеджменту на підприємстві та особливості роботи вугільних електростанцій.

Німеччина, стажування, грант, mba, магістр                      ЄС, магістри, стажування, грант, mba, Бізнес-школа

    Відбулася офіційна зустріч делегації Львівського інституту менеджменту у мерії м. Дортмунда. З роботою відділу економічного розвитку міста ознайомив його керівник Штефан Ролінггоф, який поінформував про структурні зміни у місті за останні 30 років. Цей приклад надзвичайно цікавий для подальшого розвитку м. Львова, так як м. Дортмунд із гірничо-видобувного за цей час перетворилося на сучасне інноваційно-модернове місто. Були презентовані напрями перетворення міста у привабливу агломерацію.

грант, mba, ЄС, магістри, Бізнес-школа ЛІМу

    Під час офіційної зустрічі з депутатом Штефаном Генріхом Бергером від СДП (Партія Ангели Меркель) у Ландтазі Землі Північна Вестфалія, стажерів проінформовано про економічну, культурну та політичну ситуацію в регіоні. Члени української делегації мали змогу взяти участь у засіданні парламенту Землі Північна Вестфалія.

країни ЄС, Німеччина, грант, mba? Бізнес-школа                       грвнти, Німеччина, країни ЄС, стажування, магістр

   Надзвичайно важливим стало відвідування студентами Дюссельдорфської біржі, де вони були ознайомлені з правилами та особливостями біржової торгівлі, що особливо важливо для вивчення дисциплін, пов’язаних із маркетингом.

стажування, гранти, ЄС, mba, Бізнес-школа, ЛІМ

Боннська школа економіки, стажування, магістри, mba

 

    У Боннському університеті на групу зі Львова чекала насичена програма. Перша зустріч відбулася у всесвітньовідомій Боннській школі економіки (Bonn Graduate School of Economics). Було представлено сучасні концепції розвитку економічної науки. З навчальними програмами школи ознайомила др. Альтенбург.

стажування, країни ЄС, магістри, ЛІМ, Нобель

 

 

    Надзвичайно цікавим було практичне заняття у Лабораторії експериментальних досліджень під керівництвом др. Гольдера Ґерхарда (почесний керівник Лабораторії, лауреат Нобелівської премії проф. Рейнхард Зельтен). На прикладах показано, як добитися точних макро- чи мікроекономічних прогнозів як для підприємства так і для держави.

 

 

магістри, mba, ЛІМ, макроекономіка, Бізнес-школа                     Німеччина, стажування, країни ЄС, mba, бізнес-школа                     магістр, вища освіта, стажування, ЄС, мікроекономікастажування, магістратура, ЛІМ, Бізнес-школа, Бонн, ЄС

 

   Студенти Львівського інституту менеджменту відвідали музей історії післявоєнної Німеччини, що дало змогу більш детально ознайомитися з післявоєнним розвитком економіки та політичного життя двох Німеччин – ФРН та НДР, а також з проблемами та труднощами після їх об’єднання в єдину державу.

 

 

магістри, бізнес-школа, ЛІМ, Тріер, Люксембург, виноробство

 

   Магістри МВА відвідали найстаріше місто Німеччини Тріер та столицю Люксембургу. Порта Нігра, кафедральний собор, амфітеатр, Каізертерми справили незабутні враження на студентів. Історія та культура виноробства в Німеччині була головною темою під час екскурсії долиною Мозеля.

 

 

стажування, ЄС, грант, mba, бізнес-школа, менеджмент      стажування, бізнес-школа ЛІМу, освіта, Німеччина, ЄС     освіта, магістратура, менеджмент, бізнес-адміністрування, внз

    Торгово-промислову палату Тріеру представив магістрам керівник п. Швінд. Дана Палата налічує 28688 підприємств. Основні завдання, правила функціонування та особливості членства в торгово-промисловій Палаті – це основні питання які піднімалися під час зустрічі. Також обговорювалися можливості співпраці даної Палати з українськими торгово-промисловими палатами.

магістр, mba, Львівський інститут менеджменту, освіта                         mba, торгово-промислова палата, вища освіта

    В Інституті охорони навколишнього середовища та технічного права (м. Тріер) студентів привітав один з директорів інституту проф. Реіфф, після чого співробітники прочитали декілька лекцій для наших студентів з актуальних проблем в сфері менеджменту охорони довкілля в ЄС.

 

стажування, охорона навколишнього середовища, вища освіта                 Бізнес-школа ЛІМу, стажування, грант, вища освіта, менеджмент

    Про заснування та ведення сімейних підприємств у Німеччині детально розповів під час лекції проф. Йорн Блок, який працює на факультеті економіки Тріерського університету. Особливу увагу приділено особливостям реєстрації підприємств у Німеччині іноземцями та не громадянами Німеччини.

сімейний бізнес, лекції, менеджмент, вища освіта                                                             стажування, Львівський інститут менеджменту, Німеччина

 

стажування, Тріер, грант, менеджмент, mba

 

    На завершення перебування у Тріерському університеті відбулася зустріч з представником міжнародного відділу Піотром Вознічкою, який ознайомив з навчальними програмами вищого навчального закладу, можливостями навчання для іноземців та перспективою співпраці між Львівським інститутом менеджменту та Тріерським університетом.

 

 

стажування, бінес-школа ЛІМу, країни ЄС, вища освіта,    

    Групу студентів ЛІМу урочисто приймали у районній адміністрації Біркенфельду. З привітальним словом виступив голова районної ради Біркенфельду п. Матіас Шнейдер. Керівник відділу економіки Міхаель Діетц презентував проект «Oak Garden – Zukunft China?», який реалізовується на території району спільно з китайським інвестором. Оскільки велику частину району займає військовий полігон, то основну увагу адміністрація приділяє питанню охорони навколишнього середовища. Нещодавно створено національний парк «Ґюнсрюк-Гохвальд» і значну увагу зараз приділяють розвитку туризму, про що розповів керівник парку др. Гаральд Еґіді.

стажування, міжнародна співпраця Львівського інституту менеджменту

Німеччина, стажування, гранти, країни ЄС

 

    З концепцією застосування альтернативної енергії група познайомилися в Кампусі Біркенфельду, де кожен клаптик вільної території використовується для отримання енергії, яка йде на потреби університету. Професори та викладачі університету провели для наших студентів цикл лекцій з актуальних питань менеджменту.

 

 

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес-школа             стажування, грант, вища освіта, менеджмент, маркетинг         Німеччина, маркетинг, вища освіта, освіта для дорослих

вища освіта, стажування, діаманти, Німеччина, біржа   
 
    На Біржі діамантів та дорогоцінного каміння в Ідар-Оберштейні члени української делегації ознайомилися з тонкощами ведення специфічної біржової діяльності. Президент Йохен Мюллєр розповів про історію обробки дорогоцінного каміння у Ідар-Оберштайні та заснування біржі. Керуючий директор Йорг Ліндеман продемонстрував порядок торгів та формування пропозицій на біржі. По завершенні офіційної частини на біржі, студенти оглянули експозицію музею дорогоцінного каміння, в якому знаходиться 95% видів відомих людині зразків дорогоцінного каміння.
 
 
діаманти, mba, бізнес-школа, стажування, Львівський інститут менеджменту             діаманти, стажування, Львівський інститутут менеджменту             внз, стажування, музей, внз, вища освіта, Бізнес-школа Львівського інституту менеджменту
 
 

стажування, виствки, ярмарка, Німеччина, країни ЄС

 

   Керівник нової  п. Гілль провів студентам екскурсію виставковими площами та розповів про особливості виставкової діяльності. Зокрема він зазначив, що маркетингові заходи щодо розвитку виставкової діяльності, які були здійсненні протягом останніх десяти років, принесли позитивні результати.

 

 

Німеччина, стажування, ярмарки, виствковий центр, Львівський інститут менеджменту     стажування, ЄС, виставки, магістри, mba, Бізнес-школа ЛІМу   ярмарка, виставка, ЄС, вища освіта, магістр, менеджмент   

  

    На заводі SIMONA в Кірні для студентів ЛІМу була організована цікава дискусія стосовно розвитку підприємства та просування його продукції у світі. По завершенні дискусії студентам показали весь процес виготовлення даної продукції.

 

стажування, Німеччина, ЄС, навчання, магістри, вища освіта                     грант, Німеччина, ЄС, магістри, mba, бізнес-школа                 стажування, магістри, mba, Львівський інститут менеджменту

    Стажування до Німеччини – це практичні знання і досвід, що допомагатимуть і надихатимуть у майбутньому на здійснення прогресивних проектів.

    Стажування магістрів МВА-програми проведено під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204,  myr_vas2@hotmail.com)

 

 
 

Новини та новинки  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ мережа


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

  30 РОКІВ !!!


30-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

менеджмент, маркетинг, освіта, ювілейДля Випускників ЛІМу

еджмент, маркетинг, магістратура, докторантура

Детальніше...


Вітаємо студентку ІІІ курсу - Ірину Павленко з отриманням

Сертифікату володіння німецькою мовою

менеджмент, маркетинг, німецька мова

Детальніше...


Зустріч з студентами першого курсу

менеджмент, маркетинг, освіта, знання, студенти, першокурсник, ЛІМ, LIM

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини (2021 р.)


менеджмент, маркетинг, освіта, Німеччина, грант, DAAD


З 12 березня 2020 р. у Львівському інституті менеджменту запроваджено карантин

Детальніше...

НАКАЗ № 31 ВІД 23.04.2020 р.


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2020 рік!

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес, студенти

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2020 р.

Детальніше...


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2020

випуск, магістр, менеджмент, ЛІМ, ректор

Детальніше...


ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ!


менеджмент, маркетинг, Фонд, розвиток, прибуток, бізнес, управління

Детальніше...


Відбувcя захист магістерських робіт (2020 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Тріерської Вищої школи (Кампус Біркенфельд, Німеччина)

ЛІМ.ю менеджмент, маркетинг, технології, бізнес, Біркенфельд, Тріер, Німеччина,

Детальніше...


Запрошуємо у літню школу до Відня, Бєлграда, Афін

літня школа, менеджмент, маркетинг, нерухомість, ЛІМ,

Детальніше...


Запрошуємо Вас до участі в Міжнародному науковому проекті між вищими навчальними закладами України та Німеччини.

Вакансія: координатор проекту в Німеччині

вакансія, менеджмент, марентинг, ЛІМ, проект, Німеччина

Детальніше...


Стипендії на літні курси в Баварії (Німеччина). 2020 рік

менеджмент, маркетинг, стипендія, Баварія

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

ІТ-індустрія, менеджмент, маркетинг, конференція, семінар

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджер, маркетолог, фінансист, консультант

Детальніше...


ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА

менеджмент, маркетинг, ЛОДА, ЛІМ, премія,

Детальніше...

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=email
Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=emai

Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка у Жовкву та до Крехівського монастиря (20 вересня 2019 р.)

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»


Детальніше...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську – учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Global marketing: analysis and challenges of our time», м. Батумі (Грузія), з отриманням престижного Сертифікату (2019).


Дивитись тут:ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019


менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD
на навчальну поїздку до Німеччини (2019 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Детальніше...


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів І курсу ЛІМу розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, проф. М. Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування


БАНЕРИ