ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            



НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ



Європейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en




10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Українсько-німецький проект з питань біженців

Спільний українсько-німецький семінар

"БІЖЕНЦІ ТА МІГРАНТИ, ЯК ВИКЛИК ДЛЯ СУСПІЛЬСТВА"

     23 листопада 2016 року у рамках спільного українсько-німецького проекту між Львівським інститутом менеджменту, ЛНУ ім. І. Франка та Байротським університетом вже вдруге відбувся науково-практичний семінар. Цього разу тематика проекту загалом та семінару, зокрема, -  «Біженці та мігранти, як виклик для суспільства».
     З вітальним словом та побажанням успішної роботи виступили Маркіян Мальський (професор ЛНУ ім. І. Франка), Мирон Янків (професор, ректор Львівського інституту менеджменту) та Володимир Біланюк (к.г.н., доцент ЛНУ ім. І. Франка).

мігранти, біженці, навчання, наука, Львівський інститут менеджменту       семінар, Янків Мирон, навчання, внз, менеджмент, Німеччина, Україна, ЛІМ      семінар, внз, Німеччина, проекти, Україна, студент, маркетинг, біженці

     Під час семінару науковці з України та Німеччини, мігранти, внутрішньо переселені особи та волонтери обговорили проблеми біженців та мігрантів у загальносвітовому аспекті та варіанти їх вирішення у Німеччині – тема, котру найдетальніше у своїй доповіді висвітлив Мартін Довеншпек (професор Байротського університету, Німеччина). Професор зазначив, що найбільше у світі мігрують у країни ЄС  жителі ісламських країн, однією із найпривабливіших країн для них залишається Німеччина, яка почала від цього також і потерпати, адже вже у 2016 році зафіксовано спад економіки у цій країні, а рівень злочинності значно зріс. Станом на 2016 рік Німеччина одержала 643000 заявок від біженців переважно із Сирії, Афганістану, Іраку, Ірану та Африки (Нігерія).

внз, Львів, проект, Україна, внутрішньо переміщені особи, мігранти, Ковальський Анатолій       проект, Німеччина, внз, навчання, студенти, ЛІМ       навчання, Львів, наука, Україна, проект, Німеччина, Соломія Боренько

    П. Оксана Яковець (Радник Міністерства соціальної політики України з питань вимушено переселених осіб) у своєму виступі висвітлила питання державного захисту та матеріальну і не матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам  в Україні. Що, на жаль, значно поступається у кількості та якості подібних програмам Німеччини.

внз, Німеччина, бізнес-освіта, mba, магістратура       seminar, біженці, мігранти, Україна, проект, ЛІМ, Оксана Яковець       проект, магстратура, навчання, інтерактив, студент, Німеччина, ЛІМ

     Кожного з присутніх  вразили  виступи українських внутрішньо переміщених осіб Єлизавети Колеснікової (голова ГО "Промiнь змiн", до червня 2014 року мешканка м. Луганськ) та Анатолія Ковальського (активіст української громади в Криму, незаконно ув'язнений під час анексії АР Крим). Спікери не лише розповіли про болючі події їх вимушеного переїзду, але й озвучили чимало реальних проблем, з якими стикаються чи не щодня люди, котрі вимушено залишили свої домівки та запропонували своє бачення щодо їх вирішення.

проект, Німеччина, Україна, біженці, мігранти, Ірина Ванда      внутрішньо переміщені особи, Луганськ, Крим, внз, освіта      семінар, ЄС, Львівський інститут менеджменту, бізнес, волонтерство, Крим
     Про суспільно-географічні особливості внутрішніх переміщень населення в умовах гібридної війни Росії проти України озвучив у своєму виступі Олег Шаблій (професор ЛНУ ім. І.Франка), а п. Уляна Садова (д.е.н., Інститут регіональних досліджень ім. М. Долішнього) мовою цифр розповіла усім присутнім про проблеми захисту вимушених мігрантів в умовах євроінтеграційних процесів України, зокрема науковець озвучила соціально-економічні та юридичні проблеми мігрантів в Україні.

проект, Миронюк Василь, навчання, Львівський інститут менеджменту, Німеччина, ЛІМ      менеджмент, проекти, Львівський інститут менеджменту, Олег Шаблій      українсько-німецький проект, ЛІМ, студенти, навчання, стажування, Уляна Садова
     К.е.н., доцент Ольга Гринькевич (ЛНУ ім. І.Франка) висвітлила питання освітньої міграції в Україні, зокрема зробила порівняльний аналіз міграції студентів до військових конфліктів та під час агресії Росії. П. Уляна Вісьтак (к.г.н., доцент ЛНУ ім. І.Франка) виступила з доповіддю про історичні аспекти міграції у нашій державі та зробила порівняння із сьогоденням.

                                          проект, Німеччина, Львівський інститут менеджменту, навчання, маркетинг, міжнародні практики, Ольга Винник, Ярина Врублевська      Німеччина, країни ЄС, Іран, біженці, Донецьк, Луганськ, Крим, ЛІМ, Ольга Гринькевич     
     Цікавою була доповідь п. Ірини Ванди (ЛНУ ім. І. Франка), яка охарактеризувала міграційні процеси в прикордонному регіоні – території Українського Розточчя. Також науковець охарактеризувала питання внутрішньої та зовнішньої міграції загалом.

                                                                  наука, міграція, Львівський інститут менеджменту, навчання, бакалавр, менеджмент, бізнес освіта

                                            книги, бібліотека, проект, біженці, географія, навчання, Німеччина, ЛІМ     Німеччина, практика, німецька мова, Львівський інститут менеджменту, внз
     Друга частина спільного українсько-німецького проекту продовжилася на території Німеччини, де українська делегація мала можливість вислухати проблеми, перспективи та пропозиції щодо біженців від німецьких науковців та відвідати поселення біженці у Німеччині.

!Львівський інститут менеджменту  висловлює щиру вдячність за чудові світлини п. Анатолію Ковальському:)





     В Університеті  Віадріна  (Франкфурт-на-Одері, Німеччина) 3 травня 2016 року відбулася зустріч з керівником координаційного штабу з питань політики біженців Федерального уряду Німеччини др. Яном Гекером (Dr. Jan Hecker). Він виступив перед присутніми з доповіддю на тему «Актуальні питання німецької і європейської політики біженців». Було окреслено подальші кроки політичного та економічного подолання даного явища в Європі.

    По завершенні доповіді, учасники зустрічі взяли активну участь у дискусії щодо вирішення даної проблематики. Проректор з ННР, керівник Українсько-німецького центру ЛІМу Василь Миронюк проінформував присутніх про початок спільного українсько-німецького проекту з питань біженців в Україні та Німеччині, який буде реалізований Львівським інститутом менеджменту (Україна) та Байротським університетом (Німеччина), завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.    



біженці, міжнародна співпраця, Німеччина, Львівський інститут менеджменту



    

    




 
 

Новини та новинки

 менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина
менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


     Участь в урочистостях
     в Києві 16.11.2024 року


(Детальніше)


Навчальна поїздка осінніми
Карпатами 25-27.10.2024 року


(Детальніше)


Зустріч з підприємцем


(Детальніше)




Академія вступу студентів-
магістрів у ЛІМ 02.10.2024


(Детальніше)


Навчально-пізнавальна
поїздка на підприємство
Львівщини та екскурсія
до замків Золотої Підкови
30.09.2024


(Детальніше)


      Екскурсія містом Лева
               19.09.2024


(Детальніше)


    Знайомство зі службою
          ДСНС 18.09.2024

(Детальніше)


Тиждень  ЧЕСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
 у Львові   17-22 вересня 2024

(Детальніше)


          Співчуття родині

 

(Детальніше)


   Навчально-пізнавальна
       поїздка 03.09.2024

бакалавр

(Детальніше)


  Посвята у студенти - 2024

бакалавр

(Детальніше)


Вручення дипломів бакалаврам
                червень 2024

(Детальніше)


  Переговори про співпрацю

(Детальніше)


            Домовленість
          про можливість
       організації практик

(Детальніше)


          Стажування 2023


(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
          та викладачів ЛІМу
               до Німеччини

(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
                        2019

(Детальніше)

БАНЕРИ