ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2016

Стажування магістрів Бізнес школи
Львівського інституту менеджменту у Німеччині

     Дедалі більшої популярності у світі, в тому числі і в Україні, набуває концепція навчання та підвищення кваліфікації впродовж життя. У сучасному світі існують широкі можливості для навчання, проведення досліджень, стажування в Європі.
    Львівський інститут менеджменту розвиваючи міжнародні зв’язки, зосереджує свою увагу на співпраці у сфері науки та освіти з вищими навчальними закладами Німеччини та Польщі. Вже розроблено спільні магістерські програми «подвійний диплом».
    У зв’язку з цим, в Інституті приділяється особлива увага підготовці фахівців зі спеціальності «Бізнес-адміністрування» (МВА), яка поєднує передові теорії управління з практикою та досвідом, а також навчальне середовище, в якому знання стають компетенціями. Магістр з бізнес-адміністрування є визнаним у світі, найвищим рівнем ділової кваліфікації менеджера та найпрестижнішою програмою бізнес-освіти.
     Завдяки престижній програмі МВА у Бізнес школі Львівського інституту менеджменту магістри бізнес-адміністрування розпочали в червні цього року проходити двотижневе стажування в Німеччині. Обов‘язковим елементом їх перебування у ФРН в рамках МВА-програми буде ознайомлення з менеджментом та маркетингом у провідних німецьких компаніях. Зокрема, студенти МВА під час цьогорічного двотижневого візиту відвідають німецькі підприємства та установи «Mercedes», «Bosch», «Simona», Бундестаг, муніципалітети, Електростанцію бурого вугілля у Ліппендорфі, Дюссельдорфську фондову біржу, Торгово-промислову палату у Лейпцігу та Трірі, Біржу діамантів та цінного каміння, виставкові центри, зустрінуться з представниками державних та місцевих органів влади, які відповідають за розвиток бізнесу. Також, під час поїздок будуть проводитись фахові тренінги та знайомство з економікою та культурою Німеччини.
     Крім вище перерахованих зустрічей, студенти Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту, відвідають провідні вищі навчальні заклади та наукові установи Німеччини: Лейпцігський університет, Університет ім. Фрідріха Вільгельма у Боні, лабораторію експериментальних економічних досліджень, науковим керівником якої є лауреат Нобелівської премії проф. Рейнхард Зельтен), на кафедрі підприємництва Тріерського університету слухатимуть лекцію проф. Йорна Блока на тему «Сімейне підприємництво у Німеччині та ЄС», Університет Біркенфельду, де ознайомляться з концепцією «Зелених технологій», Інститут охорони навколишнього середовища та технічного права у м. Тріер, у Лейпцігському Центрі досліджень охорони навколишнього середовища ім. Гельмгольца дискутуватимуть з питань менеджменту у сфері охорони навколишнього середовища в ЄС.
     Стажування у Німеччині – це нові практичні знання і досвід, що служитимуть та надихатимуть на здійснення прогресивних проектів.
     Цього року для поїздки студентів-магістрів Львівського інституту менеджменту виділені кошти з фондів Міністерства закордонних справ Німеччини.
    Стажування магістрів проходить під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи Львівського інституту менеджменту, керівника Українсько-німецького Центру, відомого знавця Німеччини - Василя Миронюка.


тропікарій, Німеччина, Укрансько-німецький Центр ЛІМу


    Перше знайомство з німецькими підприємствами відбулося 6 червня на найбільшому в Європі штучно створеному парку атракціонів «Тропічні острови», що знаходиться у Федеральній землі Бранденбург. Учасники поїздки мали змогу ознайомитися з концепцією розвитку даного об’єкту, який завдяки багатомільйонним інвестиціям був побудований на колишньому військовому аеродромі і відкритий в 2004 році. Висота об’єкту така, що під куполом парку-тропікарію може поміститися три статуї Свободи.


стажування, менеджмент, навколишнє середовище, ЛІМ    У Лейпцігу у Центрі досліджень охорони навколишнього середовища ім. Гельмгольца проф. Аннеґрет Гаазе розповіла про особливості менеджменту та правового регулювання у сфері охорони навколишнього середовища в ЄС та Німеччині.    стажування, магістратура, ЛІМ, країни ЄС, ТПП

    Також відбулася зустріч студентів Львівського інституту менеджменту у Торгово-промисловій палаті Лейпцігу. Керівник міжнародного відділу Матіас Файґе розповів про завдання Палати, підтримку розвитку бізнесу у Лейпцігу та регіоні, а також про особливості ведення бізнесу для іноземців у Німеччині. Окремо було обговорено шляхи поглиблення співпраці між українськими та німецькими підприємствами, а також труднощі для виходу нових німецьких підприємств на ринок України.стажування, магістри, Ляйпциг, ЛІМ, mba

   


    У Лейпцігзькому університеті з вступним словом перед студентами МВА-програми виступив декан економічного факультету проф. др. Аізенекер.стажування, Німеччина, студенти, університет    Крім того, перед магістрами виступило ряд відповідальних працівників університету. Так, про навчальні програми та особливості отримання наукових ступенів розповів керівник студентського бюро др. Прадель.
     А Хан Мухаменд Таімур розкрив особливості міжнародної магістерської програми SEPT. Цікавою була презентація п. Моліна Фоґельсланда, який представив один з найбільших центрів з розвитку міжнародного менеджменту - Фраунгофер центр.


стажування, Німеччина, менеджмент, ЛІМ, mba                                  країни ЄС, Львівський інститут менеджменту, студенти, магістри
 
 


 ЧИТАТИ  ДАЛІ...Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204,  myr_vas2@hotmail.com)Познайомитися з матеріалами  поїздки 2013 року можна тут... 


 

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)


менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ