ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ9 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2020" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


Міжнародні виставки (2020 р.)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

УРОКИ ЛІДЕРІВ (Продовження, 2015)

ЦИКЛ  ПРЕЗЕНТАЦІЙ «УРОКИ ЛІДЕРІВ»
про найвідоміших теоретиків і практиків бізнесу,

які збудували себе і змінили світ

 

 

Як захопити світ

 
 «Тільки найкраще є достатньо добрим»
 
Оле Крістіансен
 

Оле Кірк Крістіансен (Ole Kirk Christiansen) народився у 1891 році в датському містечку Філсков (Filskov, Denmark). Він був 10-ю дитиною в бідній сімʾї.  Батько Оле працював столяром, мати була домогосподаркою. З раннього дитинства хлопчик змушений був думати про підробіток. Як і його батько, Оле почав столярувати.

Невдовзі хлопець одружився. Один за одним в Оле народилося 4 синів: Йоханнес, Карл Георг, Готфрід  та Герхард. Після народження Герхарда, дружина Оле померла, залишивши йому опіку над неповнолітніми синами.

У 1932 році Оле відкриває невеличку майстерню, в якій виготовляє дошки для прасування та драбини. Син Готфрід, з іменем якого найчастіше пов’язують бренд LEGO, у свої 12 років, долучається до батьківської справи. Але попит на товари падає. І Оле переорієнтовується на виробництво дерев'яних іграшок.

Виникло питання назви для компанії. Крістіансен вирішив назвати її LEGO, ця назва утворилася шляхом скорочення двох датських слів «LEg GOdt» та означало «захоплива гра». Оле навіть не знав, що з латинської це означало - «я вчуся», «я складаю».

До 1936 року компанія вже мала набір з 42 різних іграшок. У 40-і роки згоріла єдина фабрика компанії , але Крістенсен не опускає рук та відбудовує її. Вже до 1943 року в компанії працювало 40 чоловік. У 1944 році Оле зареєстрував компанію офіційно, назвавши її «LegetOjsfabrikken LEGO Billund A/S».

1947 року LEGO отримує права на розробку англійського психолога Mr.Hilary Harry Fisher Page'а невеликого пластикового кубика, який міг з'єднуватися з іншими подібними деталями, завдяки чому можна було навіть зібрати якусь невелику конструкцію, але яка, на жаль, не міцно кріпилася.

Згодом, Крістіансен купує найбільшу в Данії форму для відливання пластика, яка дозволяє йому поставити виробництво таких іграшок на потік. Наприкінці 40-х років у компанії було близько 200 різних моделей пластикових і дерев'яних іграшок.

У 1951 році Оле Кірк Крістіансен мав інсульт, який суттєво підірвав його здоровʾя. Доживши до 66 років, засновник компанії LEGO, 11 березня 1958 року помер, залишивши керувати компанією свого сина Готфріда Крістіансена.

1958 року компанія LEGO запатентувала систему будівельних елементів з кубиків. Це була абсолютно нова система, яка дозволяла міцно з'єднувати між собою деталі конструктора. Згодом, був випущений перший тематичний набір іграшок LEGO. Перші набори стали користуватися величезною популярністю.

У 1960 році виникає чергова пожежа в цеху, у якому виготовлялися дерев'яні іграшки. Цех відремонтували та повністю переорієнтували на пластик. До того моменту LEGO продавала понад 50 своїх наборів у різних країнах світу. В 1962 році була відкрита приватна авіакомпанія LEGO, що дало можливість розширити територію збуту та експортувати конструктори в США.

LEGO завжди ретельно працювала зі своїми клієнтами. Компанія була однією з тих фірм, які спочатку запитували у клієнта, що йому потрібно, а тоді займалася розробкою товару. Така співпраця започаткувала появу надуспішного проекту - набору «Залізниця».

До середини 60-х років на основній фабриці LEGO працювало понад 1500 людей. У 1967 році на світ з'явився кубик ДУПЛО, що став ключовою фігурою в однойменному наборі для дітей молодшого віку. У той же час в Данії, в місті Біллунд відкривається парк LEGOLAND. І цього ж таки року компанію LEGO нагороджено премією «Краща іграшка року» в Люксембурзі.

У 1973 році був розроблений логотип LEGO, який сьогодні відомий більшості людей на планеті.

До 1977 року компанію LEGO очолював вже онук Оле Крістіансена – Кельд. Саме в 1979 з'являється перший по-справжньому тематичний надзвичайно успішний набір LEGO, який покладе початок класифікації продукції компанії аж до сьогоднішнього дня - це набір LEGOLAND Space.

Асортимент LEGO зростав, споживачі обожнювали продукцію цієї компанії. У 1980 році любителі LEGO висловили любов до компанії, побудувавши величезну вежу в 13,1 метра з цього конструктора. А наприкінці 90-х років у Москві була побудована башта з LEGO в 24,88 метра. Вона увійшла в книгу рекордів Гіннесса.

Ще одним успішним проектом став набір «Замок», який був випущений в 1984 році. У 1986 році LEGO стала «постачальником іграшок королівського двору Данії».

У 1990-ті роки LEGO успішно продається в усьому світі, хоча ринок наповнений численними підробками. Тим не менш, вони відрізняються від оригіналу низькою якістю, а тому і ціною.

Перші 70 років свого існування компанія демонструвала стабільне зростання прибутку, однак в 1998 році холдинг вперше оголосив про збитки в $ 44 млн. Це стало початком затяжної фінансової кризи Lego Group, що тривала до середини 2000-х. Найбільш важким для компанії став 2004 рік, коли збитки досягли рекордної цифри - $ 328 млн.

 

Cеред причин кризи представники компанії і сторонні аналітики називали надмірну захопленість

 Lego Group диверсифікацією продукції (у 1999 році було випущено понад дві сотні новинок), зсув попиту від класичної іграшки до комп'ютерних ігор, активність конкурентів, звуження цільової групи внаслідок падіння народжуваності в розвинених країнах, нестабільність курсу долара.
З метою виходу з кризової ситуації Lego Group вдалася до скорочення персоналу більш ніж на 2,5 тис.

За підсумками 2009 фінансового року чистий прибуток компанії склав 2,2 млрд датських крон ($ 404млн). робочих місць, продаж активів на суму 5 млрд датських крон (зокрема, продаж тематичних парків Legoland, скорочення асортименту, особливо непрофільного - виробництво сумок, одягу та біжутерії ), переміщення основної виробничої бази за межі Данії. Сприяв стабілізації і випуск кількох вдалих серій конструкторів, зокрема Bionicle, «Гаррі Поттер», « Зоряні війни».

 Таким чином, прибуток холдингу, який становив в 2008 році DKK1 - 3 млрд, збільшився на 63%.

Як зазначено в річному фінансовому звіті LEGO Holding A/S, найбільші продажі показують класичні серії Lego City, Lego Star Wars. Успіхи 2009 року забезпечили Lego Group 4,8 -процентну частку на світовому ринку.

Завдяки силі волі та впевненості Оле Кірк Крістіансон, життя якого розпочалося із боротьби з бідністю і після того ніколи особливо не було простим та легким, зміг побудувати компанію, яка без перебільшення «поглинула увесь світ» і досі вчить фантазувати та творити!

Мультфільм про історію LEGO можна переглянути тут...

Джерела: http://biznes-pro.ua,   http://dovidnyk.info,   http://bussinesnews.org.ua,  http://constructors.com.ua, abgtours.ru, brickfetish.com, www.eurobricks.com, www.europarki.ru, www.taringa.net

 

 
 

Новини та новинки


  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ мережа


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

  30 РОКІВ !!!


30-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

менеджмент, маркетинг, освіта, ювілей


Вітаємо студентку ІІІ курсу - Ірину Павленко з отриманням

Сертифікату володіння німецькою мовою

менеджмент, маркетинг, німецька мова

Детальніше...


Зустріч з студентами першого курсу

менеджмент, маркетинг, освіта, знання, студенти, першокурсник, ЛІМ, LIM

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини (2021 р.)


менеджмент, маркетинг, освіта, Німеччина, грант, DAAD


З 12 березня 2020 р. у Львівському інституті менеджменту запроваджено карантин

Детальніше...

НАКАЗ № 31 ВІД 23.04.2020 р.


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2020 рік!

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес, студенти

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2020 р.

Детальніше...


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2020

випуск, магістр, менеджмент, ЛІМ, ректор

Детальніше...


ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ!


менеджмент, маркетинг, Фонд, розвиток, прибуток, бізнес, управління

Детальніше...


Відбувcя захист магістерських робіт (2020 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Тріерської Вищої школи (Кампус Біркенфельд, Німеччина)

ЛІМ.ю менеджмент, маркетинг, технології, бізнес, Біркенфельд, Тріер, Німеччина,

Детальніше...


Запрошуємо у літню школу до Відня, Бєлграда, Афін

літня школа, менеджмент, маркетинг, нерухомість, ЛІМ,

Детальніше...


Запрошуємо Вас до участі в Міжнародному науковому проекті між вищими навчальними закладами України та Німеччини.

Вакансія: координатор проекту в Німеччині

вакансія, менеджмент, марентинг, ЛІМ, проект, Німеччина

Детальніше...


Стипендії на літні курси в Баварії (Німеччина). 2020 рік

менеджмент, маркетинг, стипендія, Баварія

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

ІТ-індустрія, менеджмент, маркетинг, конференція, семінар

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджер, маркетолог, фінансист, консультант

Детальніше...


ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА

менеджмент, маркетинг, ЛОДА, ЛІМ, премія,

Детальніше...

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=email
Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=emai

Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка у Жовкву та до Крехівського монастиря (20 вересня 2019 р.)

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»


Детальніше...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську – учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Global marketing: analysis and challenges of our time», м. Батумі (Грузія), з отриманням престижного Сертифікату (2019).


Дивитись тут:


ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2019

менеджмент, маркетинг, бакалавр

Детальніше...


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


оренда, нерухомість, бізнес, тренінг, менеджмент

Детальніше...


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD
на навчальну поїздку до Німеччини (2019 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Детальніше...


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


Студенти разом з викладачем німецької мови Ivanna Hryniuk відвідали фільм "Der junge Karl Marx"

менеджмент, маркетинг, німецька мова, студенти, ЛІМ

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів І курсу ЛІМу розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, проф. М. Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2020 р.БАНЕРИ