ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ9 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2020" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


Міжнародні виставки (2020 р.)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2013
 
ЩОДЕННИК ВРАЖЕНЬ
студентів Львівського інституту менеджменту
(04.06-15.06.2013 р.)

 

 05.06.2013

Ранок. Фантастика! - ми в м.Дюссельдорфі на одному з найвідоміших у світі німецьких підприємств «Mercedes-Benz», де за рік виготовляється близько 150 тис. автомобілів «Mercedes-Benz Sprinter». Під час екскурсії нам показали 197 монтажних пунктів виготовлення мікроавтобусів «Mercedes-Benz Sprinter». У середньому на виготовлення одного автомобіля йде близько 14 тис. деталей, які акуратно і в певній послідовності (в залежності від комплектації авто) розташовані у виробничих цехах. Ми бачили як народжується супер-автомобілі! На одному конвеєрі один за одним складаються автомобілі різних модифікацій у залежності від побажань замовника. На жаль, фотографувати на виробничих площах заборонено.
Дуже корисними були зустрічі з керівником відділу зв'язків з громадскістю та менеджером відділу продаж підприємства, які познайомили нас із основними засадами роботи «Mercedes-Benz».
Після обіду ми - у м.Боні. Зустріч з представницею  п.Юлією Льольген (Julia Löllgen), яка розповіла про цілі та завдання DAAD. Завдяки частковому фінансуванню DAAD стала можливою і наша поїздка до Німеччини.
Величезне задоволення отримали від перегляду експозиції у Будинку історії Німеччини (Haus der Geschichte der Bundesrepublik Deutschland Bonn) присвячену історії Німеччини ХХ століття.

06.06.2013 р.

Сьогодні ми у Технологічному центрі міста Тріер (земля Рейнланд-Пфальц). Нас приймає керівник центру проф. Геінц Швінд (Heinz Schwind). Він розповів про завдання центру, особливості реалізації нових проектів та їхню інноваційну наукову складову. Для прикладу нам представили проект «Petersberg» в Тріері, під час реалізації якого використано найновіші енергозберігаючі технології та концепції комфортного житла.
Насичений день! Далі - зустріч з керівником відділу міжнародних зв’язків Тріерського університету п. Біргіт Розер (Birgit Roser), яка розповіла про особливості системи освіти Німеччини. (А ще пригостила нас кавою із смачнючими булочками!)
Дуже корисними були відвідини «Ярмарку кар’єри» Університету, у якому брали участь більше сотні компаній. Дехто з нас, скориставшись пропозицією, залишив своє резюме для працедавців з Німеччини, Люксембургу та Франції.
Лекція. Слухаємо професора економічного факультету Йорн Блок (Jörn Block), який розповідає про підприємницькі відносини в Німеччині та ЄС. Жвавою була дискусія між українськими студентами та професором стосовно особливостей регулювання підприємницької діяльності в ЄС та Україні! Laughing

07.06.2013 р.
При Університеті Тріеру засноване Бюро (Gründungsbüro Trier), яке покликане допомагати студентам у реалізації їх бізнес-ідей, а також знаходити джерела фінансування. Представляла бюро п. Тимошенко Тетяна (Timoschenko Tatjana). Під час дискусії активну участь взяла керівник бюро п. Хрістел Еґнер-Дуппіх (Christel Egner-Duppich) та відповіла на багато наших запитань, а також запросила до співпраці.
Після обіду у студентській їдальні (для німецьких студентів такий обід коштує €2.90) - Інститут охорони навколишнього середовища та технічних стандартів (IUTR), який є структурним підрозділом Тріерського університету. Нас привітав один з директорів Іституту проф. Гейнхард Гендлєр (Reinchard Hendler). Під час зустрічі ми познайомилися із трьома доповідями з актуальних питань менеджменту охорони навколишнього середовища.

08.06.2013 р.

Новий день, нові враження! Зустріч із власницею готелю, яка розповіла про особливості ведення готельного господарства в Німеччині. Цікаво було довідатися про простоту процедури, невелику кількість дозвільних документів та контролюючих органів. Ось нам би так!
Далі! Знайомимось на прикладі району Тарфорст (Tarforst) в м.Тріер із сучасними методами планування міських поселень та об’єктів соціальної інфраструктури, т.т. з муніципальним менеджментом.
А тепер культурна програма: екскурсія в центральній частині міста Тріер, яке вважається найстарішим містом Німеччини, зокрема – Порта Ніґра, Марктплац, Кайзертермен, Базиліку, Римський міст, а які тут старовинні винні льохи! НЕЗАБУТНЬО!
 
 
09.06.2013 р.
 
Насолода красою продовжується! Знову тематична екскурсія в м. Тріер.
У другій половині дня ми - у м. Люксембурзі, місті банків та офісів транснаціональних компаній. Яка маленька за фізичними параметрами, але така потужна за економічними характеристиками однойменна держава! Довідались про впливи різних культур на її минуле та сьогодення.

 
10.06.2013 р.
У понеділок нас чекало декілька зустрічей в одному з наймолодших інститутів Німеччини (Umwelt-Campus Birkenfeld) м. Біркенфельд, який розташований в приміщеннях колишніх баз НАТО. Після реконструкції сучасний кампус Біркенфельду став одним з передових в Німеччині щодо застосування енергозберігаючих технологій, у чому ми мали змогу переконатися «на власні очі» під час екскурсії приміщеннями інституту. (Добрий приклад Facility Management).
А ввечері під час неформальної зустрічі із студентами Біркенфельду відбулося знайомство із німецький пивом.

11.06.2013 р.

Сьогодні ми запрошені на зустріч з головою району Біркенфельд доктором Маттіасом Шнаідером (Mattias Schneider) у районній раді. Пан голова та керівники управлінь районної ради під час урочистої зустрічі представили нам проекти щодо економічного та соціального розвитку району.

12.06.2013 р.
Місто-скарбниця Ідар-Оберштайн вважається центром обробки дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння Німеччини. Під час зустрічей з бургомістром міста п. Франком Фрюгауфом (Frank Frühauf) та керівником департаменту розвитку міста п. Петером Венцелем (Peter Wenzel) довідались багато цікавого про міський менеджмент, зазирнули у «кухню» організації міжнародних ярмарків та фестивалів. Бургомістр подарував кожному учаснику нашої делегації виріб з напівдорогоцінного каміння.
Захоплюючою була екскурсія виставковими залами ярмарку м. Ідар-Оберштайн, який побудований на території колишнього депо американських військ, і де восени відбувається одна з найбільших у Німеччині виставок виробів з дорогоцінного каміння.
Після обіду ми - в м. Кірн на підприємстві «SIMONA», яке є світовим лідером у виготовленні пластмасових виробів для промислового використання. Під час півторагодинної екскурсії Голова наглядової ради «SIMONA AG» Ганс-Вернер Маркс показав нам технологічні процеси та розповів про системи менеджменту, маркетингу та особливості системи збуту компанії. Приємною несподіванкою були подарунки від компанії.

13.06.2013 р.

 
Сьогодні ми впритул знайомимся із студентським життям! Керівник міжнародного центру Університету Саарланду (м.Саарбрюкен) др. Міхаель Аулбах (Michael Aulbach) розповів про історію університету, запросив нас на навчання у магістратуру та провів невелику екскурсію студентським містечком. Вразила комфортність, компактність, продуманість кампусу.
В Університеті керівник програми МВА п. Матільде Мюллєр-Булабоіс (Mathilde Müller-Bulabois) запрезентувала програми МВА. Про особливості навчання розповідали студенти-іноземці. Після презентації в нас відбулася тривала дискусія зі студентами МВА-програми, ми поговорили про особливості фінансування студентського самоврядування, виготовлення студентської газети та підготовку заходів великого формату для студспільноти. Далі нас запросили на урочистий спільний обід.
 
 
14.06.2013 р.
Нарешті ми добралися до скарбів Surprised! У околицях міста Ідар-Оберштайн нам показали колишню копальню напівкоштовних каменів та розповіли про умови та особливості роботи тодішніх працівників.
На завершення – теж незабутні враження! Церква в скелі,..руїни замку, що височіють над містом Ідар-Оберштайн…

 
Підсумок: ця поїздка до Німеччини - знання, що служитимуть та враження, що надихатимуть (і стипендія була незайва)! РЕКОМЕНДУЄМО!!! Ми вже готуємося до поїздки наступного року – записалися на додатковий посилений курс німецької мови у нас в ЛІМі. ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!!                                            Студенти ЛІМу
(Фото Володимира Соріна, студента 4 курсу заочної форми навчання)

 
 

Новини та новинки

  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ мережа

ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

  30 РОКІВ !!!


30-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

менеджмент, маркетинг, освіта, ювілей


Вітаємо Діану Крук - студентку 3-го курсу ЛІМу, яка отримала Сертифікат за участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу» бізнес-тренера Олександра Шабетніка

менеджмент, маркетинг, бізнес, SOVA, ЛІМ

Детальніше...


Вітаємо Ольгу Василівну Гнилянську к.е.н. та студентів В. Концур та Р. Коченаша – студентів 3-го курсу ЛІМ – учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, праця, студенти, конференція

Детальніше...


Для Випускників ЛІМу


еджмент, маркетинг, магістратура, докторантура

Детальніше...


Вітаємо студентку ІІІ курсу - Ірину Павленко з отриманням

Сертифікату володіння німецькою мовою

менеджмент, маркетинг, німецька мова

Детальніше...


Зустріч з студентами першого курсу

менеджмент, маркетинг, освіта, знання, студенти, першокурсник, ЛІМ, LIM

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини (2021 р.)

менеджмент, маркетинг, освіта, Німеччина, грант, DAAD


З 12 березня 2020 р. у Львівському інституті менеджменту запроваджено карантин

НАКАЗ № 31 ВІД 23.04.2020 р.


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2020 рік!

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес, студенти

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2020 р.

Детальніше...


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2020

випуск, магістр, менеджмент, ЛІМ, ректор

Детальніше...


ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ!

Детальніше...


Відбувcя захист магістерських робіт (2020 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Тріерської Вищої школи (Кампус Біркенфельд, Німеччина)

ЛІМ.ю менеджмент, маркетинг, технології, бізнес, Біркенфельд, Тріер, Німеччина,

Детальніше...


Запрошуємо Вас до участі в Міжнародному науковому проекті між вищими навчальними закладами України та Німеччини.

Вакансія: координатор проекту в Німеччині

вакансія, менеджмент, марентинг, ЛІМ, проект, Німеччина

Детальніше...


Стипендії на літні курси в Баварії (Німеччина). 2020 рік

менеджмент, маркетинг, стипендія, Баварія

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

ІТ-індустрія, менеджмент, маркетинг, конференція, семінар

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджер, маркетолог, фінансист, консультант

Детальніше...


ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА

менеджмент, маркетинг, ЛОДА, ЛІМ, премія,

Детальніше...

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=email
Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=emai

Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка у Жовкву та до Крехівського монастиря (20 вересня 2019 р.)

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську – учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Global marketing: analysis and challenges of our time», м. Батумі (Грузія), з отриманням престижного Сертифікату (2019).


Дивитись тут:


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів І курсу ЛІМу розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, проф. М. Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

брала участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу»
БАНЕРИ