ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2013
 
ЩОДЕННИК ВРАЖЕНЬ
студентів Львівського інституту менеджменту
(04.06-15.06.2013 р.)

 

 05.06.2013

Ранок. Фантастика! - ми в м.Дюссельдорфі на одному з найвідоміших у світі німецьких підприємств «Mercedes-Benz», де за рік виготовляється близько 150 тис. автомобілів «Mercedes-Benz Sprinter». Під час екскурсії нам показали 197 монтажних пунктів виготовлення мікроавтобусів «Mercedes-Benz Sprinter». У середньому на виготовлення одного автомобіля йде близько 14 тис. деталей, які акуратно і в певній послідовності (в залежності від комплектації авто) розташовані у виробничих цехах. Ми бачили як народжується супер-автомобілі! На одному конвеєрі один за одним складаються автомобілі різних модифікацій у залежності від побажань замовника. На жаль, фотографувати на виробничих площах заборонено.
Дуже корисними були зустрічі з керівником відділу зв'язків з громадскістю та менеджером відділу продаж підприємства, які познайомили нас із основними засадами роботи «Mercedes-Benz».
Після обіду ми - у м.Боні. Зустріч з представницею  п.Юлією Льольген (Julia Löllgen), яка розповіла про цілі та завдання DAAD. Завдяки частковому фінансуванню DAAD стала можливою і наша поїздка до Німеччини.
Величезне задоволення отримали від перегляду експозиції у Будинку історії Німеччини (Haus der Geschichte der Bundesrepublik Deutschland Bonn) присвячену історії Німеччини ХХ століття.

06.06.2013 р.

Сьогодні ми у Технологічному центрі міста Тріер (земля Рейнланд-Пфальц). Нас приймає керівник центру проф. Геінц Швінд (Heinz Schwind). Він розповів про завдання центру, особливості реалізації нових проектів та їхню інноваційну наукову складову. Для прикладу нам представили проект «Petersberg» в Тріері, під час реалізації якого використано найновіші енергозберігаючі технології та концепції комфортного житла.
Насичений день! Далі - зустріч з керівником відділу міжнародних зв’язків Тріерського університету п. Біргіт Розер (Birgit Roser), яка розповіла про особливості системи освіти Німеччини. (А ще пригостила нас кавою із смачнючими булочками!)
Дуже корисними були відвідини «Ярмарку кар’єри» Університету, у якому брали участь більше сотні компаній. Дехто з нас, скориставшись пропозицією, залишив своє резюме для працедавців з Німеччини, Люксембургу та Франції.
Лекція. Слухаємо професора економічного факультету Йорн Блок (Jörn Block), який розповідає про підприємницькі відносини в Німеччині та ЄС. Жвавою була дискусія між українськими студентами та професором стосовно особливостей регулювання підприємницької діяльності в ЄС та Україні! Laughing

07.06.2013 р.
При Університеті Тріеру засноване Бюро (Gründungsbüro Trier), яке покликане допомагати студентам у реалізації їх бізнес-ідей, а також знаходити джерела фінансування. Представляла бюро п. Тимошенко Тетяна (Timoschenko Tatjana). Під час дискусії активну участь взяла керівник бюро п. Хрістел Еґнер-Дуппіх (Christel Egner-Duppich) та відповіла на багато наших запитань, а також запросила до співпраці.
Після обіду у студентській їдальні (для німецьких студентів такий обід коштує €2.90) - Інститут охорони навколишнього середовища та технічних стандартів (IUTR), який є структурним підрозділом Тріерського університету. Нас привітав один з директорів Іституту проф. Гейнхард Гендлєр (Reinchard Hendler). Під час зустрічі ми познайомилися із трьома доповідями з актуальних питань менеджменту охорони навколишнього середовища.

08.06.2013 р.

Новий день, нові враження! Зустріч із власницею готелю, яка розповіла про особливості ведення готельного господарства в Німеччині. Цікаво було довідатися про простоту процедури, невелику кількість дозвільних документів та контролюючих органів. Ось нам би так!
Далі! Знайомимось на прикладі району Тарфорст (Tarforst) в м.Тріер із сучасними методами планування міських поселень та об’єктів соціальної інфраструктури, т.т. з муніципальним менеджментом.
А тепер культурна програма: екскурсія в центральній частині міста Тріер, яке вважається найстарішим містом Німеччини, зокрема – Порта Ніґра, Марктплац, Кайзертермен, Базиліку, Римський міст, а які тут старовинні винні льохи! НЕЗАБУТНЬО!
 
 
09.06.2013 р.
 
Насолода красою продовжується! Знову тематична екскурсія в м. Тріер.
У другій половині дня ми - у м. Люксембурзі, місті банків та офісів транснаціональних компаній. Яка маленька за фізичними параметрами, але така потужна за економічними характеристиками однойменна держава! Довідались про впливи різних культур на її минуле та сьогодення.

 
10.06.2013 р.
У понеділок нас чекало декілька зустрічей в одному з наймолодших інститутів Німеччини (Umwelt-Campus Birkenfeld) м. Біркенфельд, який розташований в приміщеннях колишніх баз НАТО. Після реконструкції сучасний кампус Біркенфельду став одним з передових в Німеччині щодо застосування енергозберігаючих технологій, у чому ми мали змогу переконатися «на власні очі» під час екскурсії приміщеннями інституту. (Добрий приклад Facility Management).
А ввечері під час неформальної зустрічі із студентами Біркенфельду відбулося знайомство із німецький пивом.

11.06.2013 р.

Сьогодні ми запрошені на зустріч з головою району Біркенфельд доктором Маттіасом Шнаідером (Mattias Schneider) у районній раді. Пан голова та керівники управлінь районної ради під час урочистої зустрічі представили нам проекти щодо економічного та соціального розвитку району.

12.06.2013 р.
Місто-скарбниця Ідар-Оберштайн вважається центром обробки дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння Німеччини. Під час зустрічей з бургомістром міста п. Франком Фрюгауфом (Frank Frühauf) та керівником департаменту розвитку міста п. Петером Венцелем (Peter Wenzel) довідались багато цікавого про міський менеджмент, зазирнули у «кухню» організації міжнародних ярмарків та фестивалів. Бургомістр подарував кожному учаснику нашої делегації виріб з напівдорогоцінного каміння.
Захоплюючою була екскурсія виставковими залами ярмарку м. Ідар-Оберштайн, який побудований на території колишнього депо американських військ, і де восени відбувається одна з найбільших у Німеччині виставок виробів з дорогоцінного каміння.
Після обіду ми - в м. Кірн на підприємстві «SIMONA», яке є світовим лідером у виготовленні пластмасових виробів для промислового використання. Під час півторагодинної екскурсії Голова наглядової ради «SIMONA AG» Ганс-Вернер Маркс показав нам технологічні процеси та розповів про системи менеджменту, маркетингу та особливості системи збуту компанії. Приємною несподіванкою були подарунки від компанії.

13.06.2013 р.

 
Сьогодні ми впритул знайомимся із студентським життям! Керівник міжнародного центру Університету Саарланду (м.Саарбрюкен) др. Міхаель Аулбах (Michael Aulbach) розповів про історію університету, запросив нас на навчання у магістратуру та провів невелику екскурсію студентським містечком. Вразила комфортність, компактність, продуманість кампусу.
В Університеті керівник програми МВА п. Матільде Мюллєр-Булабоіс (Mathilde Müller-Bulabois) запрезентувала програми МВА. Про особливості навчання розповідали студенти-іноземці. Після презентації в нас відбулася тривала дискусія зі студентами МВА-програми, ми поговорили про особливості фінансування студентського самоврядування, виготовлення студентської газети та підготовку заходів великого формату для студспільноти. Далі нас запросили на урочистий спільний обід.
 
 
14.06.2013 р.
Нарешті ми добралися до скарбів Surprised! У околицях міста Ідар-Оберштайн нам показали колишню копальню напівкоштовних каменів та розповіли про умови та особливості роботи тодішніх працівників.
На завершення – теж незабутні враження! Церква в скелі,..руїни замку, що височіють над містом Ідар-Оберштайн…

 
Підсумок: ця поїздка до Німеччини - знання, що служитимуть та враження, що надихатимуть (і стипендія була незайва)! РЕКОМЕНДУЄМО!!! Ми вже готуємося до поїздки наступного року – записалися на додатковий посилений курс німецької мови у нас в ЛІМі. ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!!                                            Студенти ЛІМу
(Фото Володимира Соріна, студента 4 курсу заочної форми навчання)

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ПРИВЕДИ ДРУГА

менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               БАКАЛАВРАМ

(Детальніше)


             ДЕРЖІСПИТ

(Детальніше)


        ЗАХИСТ ПРАКТИКИ

(Детальніше)


       ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
              МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)
Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ